Walentynki to dosyć spopularyzowane święto w Polsce. Wiele par nie tylko decyduje się na to, aby sprawić sobie miły upominek czy też wybrać się na romantyczną kolację we dwoje do ekskluzywnej restauracji, ale również postanawia zarezerwować romantyczny weekend we dwoje w hotelu lub też domu wczasowym. Idealnym miejscem, do którego warto pojechać na walentynki, będzie oczywiście nasze, polskie Morze Bałtyckie. Piaszczysta plaża, szum fal, z pewnością sprawią, że wspólnie spędzone chwile tam będą niezapomniane. Gdzie dokładnie wybrać się na walentynki? Jaki pensjonat warto zarezerwować? Zachęcamy do lektury.

Romantyczny wyjazd we dwoje

Walentynki to świetny czas na to, aby w końcu móc wyjechać tylko we dwoje na romantyczny weekend. Osoby, które nie lubią tłumów, a także chcą uniknąć przepełnionych restauracji, powinny wybrać się nad morze właśnie w tym okresie. Niewiele osób decyduje się na rezerwację pobytu w hotelu czy pensjonacie, głównie ze względu na pogodę. Należy jednak podkreślić, że zimowe spacery plażą, wzdłuż morza, nie tylko są romantyczne, ale również pozwalają zahartować nieco organizm. To właśnie o tej porze roku zasobność jodu w tym rejonie jest największa.

Walentynki w Domu Wczasowym w Łebie

Osobom, które zdecydują się spędzić w walentynki nad morzem, proponujemy zarezerwowanie pobytu w Domu Wczasowym Twardowski w Łebie. Korzystając ze specjalnego pakietu „walentynki”, zakochani mogą wybrać aż dwa weekendy w 2023 roku, czyli od 10.02 do 12.02 lub też od 17.02 do 19.02. W pakiecie przygotowanych jest wiele atrakcji, między innymi nocleg w komfortowych pokojach, pyszne śniadania oraz obiadokolacje w formie bufetu szwedzkiego. Pary będą miały również możliwość skorzystania ze strefy relaksu, basenu, a także SPA. Ponadto, goście Domu Wczasowego Twardowski otrzymają słodki upominek i butelkę wina.

Za dodatkową opłatą zakochani będą mogli również kupić sobie dodatkową butelkę szampana lub wina. Panowie natomiast będą mogli sprawić przepiękny, duży bukiet kwiatów swojej ukochanej.

Walentynki to świetna okazja do tego, aby wyjechać tylko we dwoje na upragniony weekend. Oprócz zdecydowania się na kolację przy świecach czy też kupienia upominku dla drugiej osoby, warto pojechać gdzieś, gdzie można uniknąć tłumów, a przy okazji świetnie spędzić razem czas. Idealnym miejscem z pewnością będzie Dom Wczasowy Twardowski, który zlokalizowany jest w Łebie. Goście pensjonatu mogą skorzystać z różnych atrakcji, między innymi strefy relaksu. Ponadto, otrzymują słodki upominek i butelkę wina.