Jednym z najczęstszych problemów, z którym ludzie zgłaszają się do prywatnego detektywa jest podejrzenie, że druga połówka nie jest całkowicie wierna. Jak wyglądają działania przy tego typu sprawach? Czy są oznaki, które mogą sugerować, że małżonek nasz zdradza? Zapraszamy do lektury!

Po czym poznać zdradę?

Czy istnieją zachowania, które mogą sugerować, że druga połówka jest niewierna? Chociaż oczywiście zmiana pewnych przyzwyczajeń nie musi od razu od razu oznaczać zdrady, to jednak warto jest mieć „oczy dookoła głowy”.  Wśród najczęstszych znaków tego, że nasz partner lub partnerka spotyka się z kimś innym wymienia się:

  • nagłą, przesadną dbałość o swój wygląd zewnętrzny,
  • późne powroty do domu,
  • unikanie kontaktu fizycznego,
  • pobudzenie fizyczne i psychiczne,
  • nagłe wydatki,
  • nerwowość, która prowadzi do częstszych kłótni,
  • spędzanie większej ilości czasu na wysyłaniu wiadomości,
  • zmiana haseł do telefonu, komputera, skrzynki mailowej.

Jeśli zauważasz chociaż część z tych „symptomów” skontaktuj się ze specjalistami od wykrywanie zdrady Poznań – pomożemy Ci ustalić co się dzieje, zachowując przy tym pełen profesjonalizm i dyskrecję. Oczywiście zawsze wcześniej warto jest po prostu szczerze porozmawiać z partnerem lub partnerką, jednak, jeśli to do niczego nie doprowadzi, nie ma co się zastanawiać – koniecznie postaw na wsparcie agencji detektywistycznej,

Jak wygląda wykrywanie zdrad

Specjaliście z agencji detektywistycznej posiadają lata doświadczenia. Dlatego właśnie wykrywanie zdrad Poznań to najlepsze możliwe rozwiązanie, jeśli podejrzewasz drugą połowę o niewierność. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób bardzo indywidualny, ustalając najlepszy plan działania. Dobrze wiemy, jak istotna w tego typu sprawach jest dyskrecja. Wykrywanie zdrady Poznań to oczywiście nie tylko działania w terenie, chociaż te odgrywają bardzo ważną rolę. W XXI wieku nie można jednak zapomnieć o sferze cyfrowej, dlatego nasza praca obejmuje też szereg czynności związanych z informatyką śledczą. Dzięki temu jesteśmy w stanie chociażby odzyskać usunięte wiadomości czy sprawdzić billingi połączeń.

Dowody o niewierności

Zebrane przez detektywa dowody mogą być przydatne w czasie rozpraw rozwodowych, zwłaszcza jeśli zależy nam na orzeczeniu o winie. Niestety, tego typu sprawy w sądach bardzo często ciągną się latami, szczególnie, gdy przy okazji pojawiają się takie kwestie, jak opieka nad dziećmi, podział majątku czy ustalenie obowiązku alimentacyjnego. Prywatny detektyw, który posiada nie tylko doświadczenie, ale też dużą wiedzę, dostarczy Ci dowodów w takiej formie, aby te zostały uznane przez sąd. Dlatego nie warto jest próbować zdobywać materiałów na własną rękę, ponieważ w ten sposób możemy sobie wyłącznie zaszkodzić.

Usługa, jaką jest wykrywanie zdrad Poznań to szereg wykonywanych przez profesjonalistów czynności, które mają jasno odpowiedzieć na pytanie, czy nasza druga połówka jest nam wierna. Niestety, statystyki są nieubłagane, w ostatnich latach rozpada się coraz więcej małżeństw. Dlatego, jeśli masz wątpliwości, nie zwlekaj.